Başkan'ın Mesajı

‘DAHA İYİ, İYİNİN DÜŞMANIDIR’

Osstem İmplant, yönetim felsefesini “daha iyi iyinin düşmanıdır" olarak uygular ve diş hekimliğinin gelişmesine öncülük eder. Osstem İmplant, ileri teknoloji ve üstün kalitesi ile global diş endüstrisinin geleceğine öncülük edecektir.

Kore'nin ilk implant üreticisi olan Osstem İmplant, Korelilerin %80'inden fazlasında bilinen bir implant markasının zamiri haline geldi. Satışlara göre Asya Pasifik'te 1, dünyada ise 5. sıradadır. Ürünleri 70'ten fazla ülkede satılmakta olup, 22 ülkede yerel şirketler işletmektedir. Osstem İmplant'ın büyümesinin Kore diş sanayinin gelişimi üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Osstem İmplant, implant endüstrisinde önemli bir rol oynadığından, Kore ihracatçı bir ülke statüsünü değiştirdi ve implant klinik uygulamalarında dünya çapında tanınan bir ülke haline geldi.

Osstem İmplantın diş hekimliğinin dikkat çektiği büyümesi için Ar-Ge çalışmalarına olan tutkusu. Ar-Ge ile ilgili olarak, diş hekimi olarak klinik deneyim, başarılı diş bakımı için hangi becerilere ihtiyaç duyulduğunu bilmemde ve müşterinin bakış açısından iyi bir kaliteye göz atmamda bana yardımcı oldu. Bu nedenle Osstem İmplant’ın Ar-Ge'sinin teknoloji geliştirmeye tam bir oryantasyonu vardır ve kalite için katı standartlara sahiptir. Osstem İmplant'ın üstün teknoloji ve kaliteyi geliştirme konusundaki sürekli çabaları, yurt içi ve yurt dışı diş endüstrisinde tanınmıştır. Osstem İmplant, dünyadaki büyük ülkelerin yanı sıra FDA, CE'den sıkı kalite sertifikası almıştır ve Kore Hükümeti tarafından dünya standartlarında bir ürün ve mükemmel teknoloji araştırma merkezi olarak belirlenmiştir. Şirket, sadece dental implantlar, diş hekimliği ekipmanları, dental materyaller ve dental IT için değil, aynı zamanda diş bakımı için gerekli olan alanlar için ve diş endüstrisinin gelişmesine öncülük etmek için çaba sarf eden teknoloji ve ürün geliştirmeyi genişletiyor.

Osstem İmplant, ortak büyümeye büyük önem vermekte, böylece şirketin büyümesi diş hekimliğinin büyümesine katkıda bulunmakta ve halk sağlığının iyileştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Bu amaçla, her yıl 12 diş hekimliği ve klinik dişhekimliği yüksekokullarına burs vermektedir. Ayrıca dişhekimliğinin akademik gelişimi ve dişhekimlerinin gönüllü hizmetleri için aktiviteleri aktif olarak destekler. Osstem İmplant, diş hekimliğinin ve halk sağlığının gelişimine katkıda bulunabilecek faaliyet alanını aktif olarak genişletecektir.

Osstem İmplant çalışanları, “İyi daha iyinin düşmanıdır” çalışma felsefesini benimsiyor. Bu sadece iyiyi düşünmekten vazgeçtiğimizde daha iyi olanı alabileceğimiz anlamına gelir. Osstem İmplant, bu iş felsefesini uygulayan ve daha fazla müşteri değeri yaratmak için sürekli çaba gösteren bir dental sektör şirketi olacaktır. Lütfen Osstem İmplant'ın çabalarını ve büyüme sürecini, herkesin sağlığının iyileştirilmesine katkıda bulunan küresel lider olmak için izleyin. Teşekkür ederim.

OSSTEM E-Bülten

Osstem e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.