IS3 ile İmplant Başarınız Yükselsin!

İzlenebilen Osseointegrasyon ile ne zaman yükleme yapacağınıza karar vermek artık çok kolay. Kolay kullanıma sahip tek tuş ile çalışan IS3, paslanmaz çelik, yeniden kullanılabilir ve otomatik parçalanabilir, kalibre edilmiş ve tüm ana implant sistemleriyle uyumlu bir sisteme sahiptir. 

IS3 sistemi, el tipi bir cihazdan ve tekrar kullanılabilir bir MulTipeg™’(Yeniden kullanılabilir MulTipeg ™, ölçüm sırasında implantla hiçbir yabancı madde veya maddenin temas etmediğini garanti eden yüksek oranda biyolojik olarak uyumlu bir materyal olan titanyum) den oluşur. MulTipeg™'i implanta takmak için aletle birlikte, paslanmaz çelik sürücü ve şarj cihazı ile kullanıcıya teslim edilir.  Sapma olmadan 20’den fazla kullanım sağlanabilmektedir. 

IS3 ile yapacağınız doğru teşhisler ile implant oranınızı yükseltebilir, optimum yükleme süresine güvenle karar verebilirsiniz. Optimum yükleme protokolü belirlenir. 

Kullanım talimatlarına göre;

Sürücüyü kullanarak MulTipeg™ 'yi takın(yaklaşık 6 - 8 Ncm'lik tork), Cihazı açın ve cihazın ucunu MulTipeg'in üstüne yakın tutun, Cihaz, ölçmeye başladığında bir bip sesi çıkarır ve ISQ değeri ekranda daha sonra gösterildiğinde başka bir ses çıkar. İşlemi tek tuşla kolayca 

tamamlayabilirsiniz.  Bir MulTipeg ™ takarak, ölçüm bir saniyede yapılır. Sadece MulTipeg ™ 'in üzerindeki mıknatısı hedefleyin (aşağıda gösterildiği gibi)  Non-invaziv, objektif, doğru ve tekrarlanabilir. 

MulTipeg ™ mühürlü mıknatıslı dayanıklı titanyumdan üretilmiştir ve sterilite için otoklavlanabilir. Farklı implant sistemlerini karşılaştırmayı daha kolay hale getiren stabil ISQ değerleri için bir referansa göre kalibre edilirler. MulTipeg ™ işaretli lazer, doku dostu olup implantların içine yabancı madde bırakmaz . Yeniden kullanılabilir olduklarından da uygun maliyetlidirler. Güvenli tedavi süreci ile, tedavinin süresini kısaltabilir, zorlu vakaları kolayca yönetebilirsiniz. 

 

OSSTEM E-Bülten

Osstem e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.